Informacje prawne i upoważnienia

Informacje prawne i upoważnienia

Wydawca

Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
55120 Mainz, Niemcy
Telefon: +49 6131 964-01

Numer wpisu w rejestrze handlowym: AG Mainz, HRB 74
Numer identyfikacyjny VAT: DE149064223

Dyrektor zarządzający
Reinhard Schneider

Osoba kontaktowa ds. strony internetowej

Isabelle Momper
Telefon: +49 6131 964-2486
Faks: +49 6131 964-32486
E-mail: imomper@werner-mertz.com

Koncepcja, projekt i realizacja

KEMWEB GmbH & Co. KG
Im Niedergarten 10
55124 Mainz, Niemcy

Pomoc techniczna

Knecht GmbH
Gaulsheimer Str. 16
55437 Ockenheim, Niemcy

Odpowiedzialność za treści

Jako dostawca usług odpowiadamy za własne treści umieszczone na tych stronach, zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Jako dostawca usług nie jesteśmy jednak zobowiązani do kontrolowania informacji przekazanych lub zapisanych przez podmioty trzecie, ani do badania okoliczności, które mogą wskazywać na czynność niezgodną z prawem.

Powyższe zastrzeżenie nie wpływa na zobowiązania do usunięcia lub zablokowania wykorzystywania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odnośną odpowiedzialność stosuje się jednak dopiero od momentu pozyskania informacji o konkretnym przypadku naruszenia prawa. Jeżeli dowiemy się o przypadkach naruszenia prawa, niezwłocznie usuniemy odnośne treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych podmiotów trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu. W związku z tym nie możemy wziąć odpowiedzialności za takie obce treści. Za treści podlinkowanych stron zawsze odpowiada dany dostawca lub operator strony. Podlinkowane strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia prawa w momencie ich podlinkowania. W momencie podlinkowania tych stron nie były znane żadne treści niezgodne z prawem.

Nie można jednak wymagać stałej kontroli treści umieszczonych na podlinkowanych stronach, jeżeli nic nie wskazuje na konkretne przypadki naruszenia prawa. Jeżeli dowiemy się o przypadkach naruszenia prawa, niezwłocznie usuniemy odnośne linki.

Prawo autorskie

Treści i prace sporządzone przez operatora, umieszczone na tych stronach, podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie wspomnianych treści i prac poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub wykonawcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone wyłącznie na użytek prywatny, niekomercyjny.

W przypadku gdy treści umieszczone na tej stronie nie zostały sporządzone przez operatora strony, należy przestrzegać praw autorskich podmiotów trzecich. W szczególności treści podmiotów trzecich są oznaczone jako takie treści. Jeżeli dowiedzą się Państwo o naruszeniu prawa autorskiego, prosimy o stosowną informację. Jeżeli dowiemy się o przypadkach naruszenia prawa, niezwłocznie usuniemy odnośne treści.